המלצות והסברים על האתר

  מומלץ לצפות באתר בדפדפן google chrome.

  גלריות תמונות של מוצרים - ניתן למצוא בכל סוף דף תוכן.

  להזמנת מוצר היכנסו לטפסי ההזמנה (בעמוד הראשי למטה)

  צרו עמנו קשר בטופס פנייה מהירה או בצור קשר

פתח להסבר על האתר
  This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

ניתן לפנות אלינו במייל בלבד, עימכם הסליחה

אתר שומר שבת

מי לא חולם על אירוע נוצץ ובלתי נשכח? כמעט ואין אדם ממוצע שלא מגיע מספר פעמים בשנה לאירועים, בכל אירוע אותו אדם חווה ברך כלל את אותם הניואנסים הקטנים של אוכל בכניסה, הצגת בעלי השמחה, ארוחה עיקרית ורחבת הריקודים. תמיד יש מכנים משותפים ובסופו של דבר זה משחק ידוע מראש של להגיע לכבד את בעל השמחה, לתת לו מתנה וללכת הביתה, לפעמים מרוצים ולפעמים ממש לא ויש זיכרונות פחות טובים של אירוע לא מוצלח.

עם אותן תובנות אנחנו מגיעים לאחר מכן להפקת אירוע שקשרו אלינו או ליקרינו וממש לא רוצים לאכזב את האורחים. אנחנו חושבים על האוכל, על המוזיקה ועל העיצוב. עיצוב בלונים בכלל ועיצוב בלונים לאירועים הוא טרנד שכובש את אולמות האירועים מחדש והפעם עם עוצמות שלא פגשתם בעבר אלא אם ראיתם כבר עיצוב שכזה באירוע. מדובר בהפקה מדהימה של אמן בלונים שמציג בפניכם איכות וכמות מטורפת של בלונים שרוקמים ביחד עולם קסום ופנטזיה לאירוע.

מה כולל עיצוב בלונים בתוכו?

כאשר אתם בוחרים עיצוב בלונים אתם לא רק בוחרים קשירה של כמה בלונים עם חוט מסביב לעץ כמו בימי הולדת של פעם שהיינו עורכים בפארק. אתם למעשה בוחרים ומקבלים הפקה שלמה של כל האירוע בכל הקשרו לעיצוב וגם קצת בענייני אטרקציות. אתם תשבו עם בעל הסטודיו או האומן על הרעיון שלכם ותקימו אותו לחיים לפי כמה רמות תקציב. אם הילד או אתם אוהבים תחום או נושא מסויים תוכלו לקשר אותו. היתרון בעיצוב בלונים הוא שאתם יכולים לקבל כמעט כל עיצוב שתחלמו עליו, מכניסה מפוארת שכוללת קשתות יפיפיות כמו שרואים בכניסה לחנויות בחגים למשל, או לעומת זאת כדור ענק המורכב מאלף בלונים שממוקם כמו שנדליר על תקרת האולם, בר אוכל ובר שתייה העשוי כולו מבלונים. אתם תקבלו עיצוב בלונים לשולחן ועיצוב בלונים לחופה אם יש וכן הלאה. עוד דבר שנוהגים לקחת ביחד עם העיצוב הוא העניין של אטרקציות במהלך האירוע כמו עיצוב בלון אישי לכל אחד מהילדים או המבוגרים לפי מה שהם אוהבים וככה לכל אחד יש זכרון אישי מהאירוע שהוא יכול לקחת איתו הביתה ביחד עם המגנטים.

כמה משתלם לקחת עיצוב בלונים לאירוע?

בניגוד לפרחים לבלונים יש קצת יותר נפח ולכן קל יותר למלא את האולם או הדירה או החלל ביותר בלונים. הרושם שנותנים המוני בלונים הוא הרבה יותר משמח מאשר פרחים או כל דבר אחר שכן יש לנו קונוטציה חזקה בראש שמקשרת בין אירועים לבלונים. כשתכנסו לאולם ותראו אלפי בלונים אתם תרגישו כמו במשחקיה קסומה וכל האירוע יקבל אווירה מחויכת ואווירת חג. הכל כמובן תלוי בתקציב שלכם ועיצוב בלונים מתחיל מכמה אלפי שקלים ויכול להגיע רחוק הרבה יותר אבל ביחד עם המפיק מגיעים לכל מני רעיונות לפי תקציב ואני מאוד ממליץ ללכת על מישהו מוכר שיש לו אלבום תמונות מהאירועים שלו ולקבל עליו גם מספר חוות דעת. מזל טוב!

 

חזרה לראש העמוד