המלצות והסברים על האתר

  מומלץ לצפות באתר בדפדפן google chrome.

  גלריות תמונות של מוצרים - ניתן למצוא בכל סוף דף תוכן.

  להזמנת מוצר היכנסו לטפסי ההזמנה (בעמוד הראשי למטה)

  צרו עמנו קשר בטופס פנייה מהירה או בצור קשר

פתח להסבר על האתר
  This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

ניתן לפנות אלינו במייל בלבד, עימכם הסליחה

אתר שומר שבת

בזמן שהאישה מחפשת ללא הפסקה את שמלת הכלה האחת והיחידה שלה, עושה מדידות, עיצובים וכדומה, אתה החתן בוודאי חושב שאצלך העבודה היא יותר קלה, הרי גברים לא באמת צריכים לחפש יותר מדי חליפת חתן. מדובר בחליפה לכאורה סטנדרטית אשר ניתן למצוא בכל חנות ובכל מקום בו נמכרות חליפות לעסקים, ובכל זאת גם אתה צריך לעבוד קצת בשביל למצוא את החליפה שמתאימה לך.

לפני שנציג כאן מספר עקרונות לרכישת חליפות חתן, צריך לומר שני דברים שעליך לזכור כל העת. ראשית, בניגוד למה שאולי נדמה או נראה, החתונה היא לא רק של האישה, היא גם שלך, אתה צריך להיות נוכח בה ובוודאי שתהיה נוכח בכל הצילומים והסרטים. לכן ככל שתשקיע יותר במראה שלך ובפרט בחליפה, כך התיעוד שלך מהחתונה יהיה הרבה יותר יפה ונעים. שנית, אל תשכח שהכלה, אשתך לעתיד, רוצה אותך יפה, רוצה שתהיה מסודר, רוצה לדעת שהיא מתחתנת עם הבחור הכי יפה שיש. אז אתה צריך להשקיע בעצמך ולרכוש חליפת חתן יפה, כזו שתגרום לה להרגיש גאה בך כמו שאתה גאה בה.

כיצד רוכשים חליפות חתן

הכלל הראשון הוא בסיסי ומוכר לכולם, בכל זאת נציין זאת, לא רוכשים חליפה בלי לראות אותה קודם ובלי למדוד אותה לפני הרכישה. רכישת חליפות חתן זה לא זמן למשחקים, בשביל להגיע מוכן לחתונה עליך לראות את החליפה שאתה עומד לרכוש ולמדוד אותה. לא תרצה להסתובב עם חליפה לא נעימה ולא נוחה, נכון?

הכלל השני הוא, לרכוש את החליפה מספיק זמן לפני החתונה בשביל שתוכל לתקן אותה במידת הצורך. קח בחשבון שכמעט ואין סיכוי שתמצא חליפה שתתאים בדיוק למידות שלך. לכן חשוב שיהיה לך זמן לתיקונים.

הכלל השלישי, תרכוש חליפה שאתה יכול להרגיש איתה נוח בתנוחות שונות, עמידה, הליכה, ישיבה, ריקודים, כשאתה פורס זרועות, לכן כשאתה מודד את החליפה אל תסתכל רק איך היא נראית עליך מול המראה אלא תנוע איתה, תרגיש אותה, ככל שתתרגל עליה יותר יהיה לך קל יותר ביום החתונה.  תזכור, יום החתונה לא מתחיל ונגמר באירוע אלא הוא מתחיל הרבה קודם בצילומים מוקדמים עם הכלה, לכן תצטרך ללבוש את החליפה במשך שעות רבות ביממה.

הכלל הרביעי, עיצוב ובחירת צבעים. אל תלך על משהו קיצוני מדי, אל תחפש כמובן את העיצוב השמרני ביותר אך אל תנסה צבעים שלא ניסית בעבר. כמו שאמרנו קודם לכן, חתונה זה לא הזמן לניסויים. אם אתה מתקשה בבחירת צבעים או עיצוב, קח איתך חבר, אח, אימא, אבא, מישהו שיכול לעזור לך בעניין. אל תחשוב שזה בעייתי שאתה לא מחליט לבד, עדיף תמיד לקבל עוד ועוד חוות דעת בשביל להרגיש בטוחים עם ההחלטה. בסופו של דבר מדובר בחליפת חתן ואותה לא קונים כל יום.

חזרה לראש העמוד