המלצות והסברים על האתר

  מומלץ לצפות באתר בדפדפן google chrome.

  גלריות תמונות של מוצרים - ניתן למצוא בכל סוף דף תוכן.

  להזמנת מוצר היכנסו לטפסי ההזמנה (בעמוד הראשי למטה)

  צרו עמנו קשר בטופס פנייה מהירה או בצור קשר

פתח להסבר על האתר
  This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

ניתן לפנות אלינו במייל בלבד, עימכם הסליחה

אתר שומר שבת

כל מי שארגן בעבר חתונה יכול לספר לכם, שמדובר בפרויקט עצום, כמוהו לא יצא לכם לנהל הרבה בחיים, אך לא רק שמדובר בפרויקט גדול ומשמעותי, אלא גם בפרויקט מאוד יקר. עלות בסיסית של חתונה יכולה להגיע לעשרות אלפי שקלים. זו הסיבה איפה שאנחנו יכולים להפחית מחירים, לרכוש דברים בזול, מומלץ שנעשה את זה.

אחת הדרכים לעשות את זה היא באמצעות אתרי השוואת מחירים. אנחנו יכולים למצוא באינטרנט היום לא מעט אתרים שעוזרים לנו להשוות מחירים בין ספקים ונותני שירות שונים. השוואת המחירים יכולה לעבוד בשתי צורות, הצורה הראשונה היא שאנחנו מקבלים את המחירים של הספקים השונים ומשווים ביניהם, הצורה השנייה היא שאנחנו שולחים את הפרטים שלנו לאתר והוא מעביר אותם לספקים שונים אלה יוצרים עמנו קשר ואז מוסרים לנו את המחירים שלהם.

בדרך כלל מדובר על ספקים שהם הבסיס לכל אירוע. מדובר על אולמות וגני אירועים, תקליטנים, צלמים, קייטרינג, וכן על מעצבי אירועים, מפיקי אירועים, אנחנו יכולים גם לקבל מחירים של מעצבי שמלות כלה ומעצבי שיער ולהשוות ביניהם ואפילו של חברות פירוטכניקה. ככל שנאסוף יותר מחירים ויותר מידע כך נוכל לעבוד בצורה חכמה יותר לפי התקציב שעומד לרשותנו. זה חשוב בכל תחום אך אחת כמה וכמה בעולם החתונות, מדוע? כי מאוד קל להגיע בחתונה מסכום מסוים לסכום גבוה פי כמה בלי לשים לב.

כיצד בוחרים ספקים בצורה נכונה באמצעות אתר השוואת מחירים

בשביל לבחור ספקים בצורה חכמה באמצעות השוואת מחירים, לא צריך לעשות הרבה.

ראשית, יש לקרוא מאמרים בתחום. סביר להניח שלא התחתנתם בעבר ולכן סביר להניח שאתם צריכים לצבור מידע בנושא בשביל לדעת כיצד להתמודד איתו. הדרך הקלה היא להיכנס לאינטרנט, לאתרים שמתעסקים בחתונות ולקרוא חומר בעניין.

שנית, יש לבקש כמה שיותר הצעות מחיר, רצוי מאוד לבקש אך ורק מספקים שיש עליהם ביקורות טובות והם נחשבים איכותיים. ככל שתקבלו יותר הצעות מחיר יהיה לכם קל יותר להתמקח ולהוריד מחירים.

שלוש, במסגרת השוואת מחירים שאתם עושים, תציינו לכם מה כל אחד מציע, אל תסגרו על שום דבר לפני שאתם עושים השוואה בטוחה בין כל הספקים ונותני השירותים. בצורה הזאת תוכלו לבצע בדיקה מקיפה ומהימנת לגבי העלויות השונות ולגבי כמה שאתם עומדים לשלם.

ארבע, אל תסתכלו רק על המחיר אלא מעבר לכך. כמובן שעליכם להסתכל מה אתם מקבלים, באיזה לוח זמנים, מה האחריות והביטוח שאתם מקבלים, איזו חלופות מציעים לכם ועוד. שוב ככל שתדעו יותר על מה שאתם עומדים לקבל יהיה לכם קל יותר להחליט האם זה נכון או לא, האם גורם מסוים הוא עדיף על גורם אחר. לשם כך בדיוק נועדו אתרי השוואת מחירים.

חזרה לראש העמוד