המלצות והסברים על האתר

  מומלץ לצפות באתר בדפדפן google chrome.

  גלריות תמונות של מוצרים - ניתן למצוא בכל סוף דף תוכן.

  להזמנת מוצר היכנסו לטפסי ההזמנה (בעמוד הראשי למטה)

  צרו עמנו קשר בטופס פנייה מהירה או בצור קשר

פתח להסבר על האתר
  This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

ניתן לפנות אלינו במייל בלבד, עימכם הסליחה

אתר שומר שבת

במהלך השנים אנשים התרגלו לתת צ'קים לחתונה. זה נראה הגיוני, הזוג הצעיר וההורים שלהם מארגנים אירוע גדול שעולה הרבה כסף, הצ'ק אמור לכסות את עלות האירוע ואולי אפילו להשאיר לזוג הצעיר משהו בצד בשביל להתחיל את החיים המשותפים. זה לא תמיד אפשרי אך זו המטרה.

עם זאת, עם הזמן יותר ויותר אנשים הבינו שצ'קים אלו לא מתנות אישיות מדי. מתנות לחתונה צריכות להינתן מכל הלב, משהו אישי ומיוחד, לא מספיק רק לכתוב ברכה אישית יפה או לרקוד עם הזוג הצעיר ברחבת הריקודים אלא זו צריכה להיות מתנה הרבה יותר ייחודית, יותר אישית, הרבה יותר קרובה. לכן מתנות לחתונה הן כבר לא רק צ'קים חתומים עם סכום יפה אלא משהו מעבר לכך.

לפני שנציג שורה של דוגמאות של מתנות לחתונה אשר ניתן לרכוש לבני הזוג, חשוב לומר שני דברים, ראשית, המתנה צריכה להיות ייחודית, כלומר זו לא יכולה להיות מתנה בסיסית שקונים ביום הולדת או באירוע דומה. חתונה היא בכל זאת אירוע של פעם בחיים. שנית, כאן נכתוב דבר שסותר במידה מסוימת את הדבר הראשון, אתם לא צריכים להשתולל מבחינה כספית ולרכוש מתנה יקרה מדי, כמובן רצוי שתרכשו מתנה ייחודית ויפה, אך אתם לא צריכים להוציא הון תועפות רק בשביל להרגיש שאתם מקיימים את הרעיון של רכישת מתנה ייחודית לחתונה. יש לא מעט אפשרויות למתנות במחירים נוחים.

דוגמאות של מתנות לחתונה

סופשבוע בצימר – הרבה זוגות רוצים אחרי החתונה לצאת לירח דבש וזה לא מתאפשר להם. אתם יכולים לדאוג להם לצאת לסופשבוע בצימר. המחיר הוא לא גבוה, האיכות גבוהה, ההנאה מובטחת. אנחנו בטוחים שהזוג הצעיר ישמח לצאת קצת להתאוורר אחרי החתונה, בכל זאת מדובר בפרויקט לא קטן שהם הרימו ועכשיו הם צריכים לנוח.

רהיט יפה – אפשר לעזור לזוג הצעיר ולרכוש עבורו רהיט שהוא צריך. כך אתם גם עוזרים לו וגם חוסכים ממנו הוצאה כספית. מה שכן, מוטב לעשות את הרכישה עם אחד הצדדים כך שלא תקנו משהו שהם לא יאהבו.

סדנאות – אם הזוג הצעיר בקטע של סדנאות יצירה, סדנאות בישול ועוד, אתם יכולים לארגן להם סדנה זוגית בה יוכלו גם לעשות משהו במשותף וגם ליהנות ביחד. מה יותר נעים מזה?

חו"ל – אם יש לכם אפשרות כלכלית, אתם יכולים לרכוש להם דיל זול לסופשבוע. לא מדובר בהוצאה גבוהה מדי, ואתם לא חייבים ללכת על יעדים רחוקים מדי, אפילו יעד קרוב יכול לעשות להם טוב.

ארוחת ערב יוקרתית – זוגות שאוהבים לאכול במסעדות טובות בוודאי ישמחו לקבל זמנה לארוחת ערב במסעדה יוקרתית. מסוג המסעדות שהם לא יכולים להרשות לעצמם. אומנם מדובר רק בארוחת ערב אך זו יכולה להיות חוויה שהם יזכרו כל החיים.

חזרה לראש העמוד