המלצות והסברים על האתר

  מומלץ לצפות באתר בדפדפן google chrome.

  גלריות תמונות של מוצרים - ניתן למצוא בכל סוף דף תוכן.

  להזמנת מוצר היכנסו לטפסי ההזמנה (בעמוד הראשי למטה)

  צרו עמנו קשר בטופס פנייה מהירה או בצור קשר

פתח להסבר על האתר
  This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

ניתן לפנות אלינו במייל בלבד, עימכם הסליחה

אתר שומר שבת

זקוקים לעזרה בארגון חתונה בשרון? מעוניינים למצוא את המקום המתאים ביותר מבחינת אווירה, סגנון, עיצוב וטעמים? רוצים למצוא את הייחוד שלא ניתן למצוא כמוהו בעוד הרבה מאוד אירועים וחתונות? בשורות הבאות נספר על כמה טיפים ורעיונות לארגון נכון ויעיל יותר של חתונה בשרון.

אירוע גדול, אירוע קטן

כאשר רוצים לארגן חתונה בשרון צריך לבחור כמובן מקום מתאים. בין היתר ניתן לבחור באולם אירועים או בגן אירועים אבל לא זוהי השאלה הראשונה שצריך לשאול. השאלה הראשונה היא כמה מוזמנים צפויים להגיע ובמילים אחרות – האם האירוע צפוי להיות גדול או קטן (או שמא – בינוני).

כאשר בוחנים את סוגי האירועים שנערכים באזור השרון מסתבר שיש חתונות ובהן מספר גדול מאוד של מוזמנים (כזה שנמדד במאות רבות) אך יש גם אירועים הרבה יותר צנועים מבחינת מספר המשתתפים. בעוד שחלק מהמקומות יתאימו לאירוע קטן ואינטימי יחסית יש מקומות שיכולים להכיל כמות משתתפים רבה מאוד.

כמה להשקיע בתכנון

זוגות רבים שואלים את עצמם עד כמה ראוי להשקיע בתכנון החתונה. התשובה לשאלה הזאת תלויה בהרבה מאוד גורמים וכדאי לדעת שלא חייבים בהכרח להשקיע זמן רב כדי להגיע לתוצאות מספקות. למי שסובל מחוסר זמן או למי שנמצא בפני לוח זמנים צפוף, ניתן בהחלט להיעזר במפיקי חתונות מקצועיים. אפשרות אחרת היא להיעזר באולם או גן אירועים שידוע ברמה המקצועית של מנהל האירועים שבו. מנהל אירועים מקצועי שווה את משקלו בזהב והוא יכול להיות ההבדל שבין אירוע בינוני לבין אירוע מושלם.

אולם או גן

שאלה חשובה נוספת שלא מעט זוגות שמתכננים חתונה בשרון שואלים את עצמם - האם להעדיף גן אירועים או שמא עדיף אולם? התשובה לשאלה זו אינה פשוטה וניתן להתייחס אליה מכמה כיוונים. ראשית, גן אירועים יהיה לרוב יקר יותר אולם בדרך כלל האווירה בו תהיה מיוחדת יותר. שנית, הבחירה תלויה בעונה – בעונת הקיץ יש לרוב יתרון בבחירה בגן אירועים אולם יש גם גנים שמותאמים גם לעונת החורף. בנוסף, התשובה לשאלה מתקשרת גם למספר המוזמנים, לשירותים הנלווים (תאורה, הגברה, צורת הגשת המזון, בר משקאות וכדומה).

הדרך הנכונה לחתונה

מרבית הזוגות כיום עדיין מגלים העדפה לאירועי ערב אולם לא מעט כלות וחתנים בהחלט מעוניינים לשמוע על האפשרות של אירוע צהרים. אירוע צהרים, כזה שמתקיים על פי רוב ביום שישי בצהרים, מתאים מאוד למי שרוצה אווירה קלילה יותר ולמי שמעוניין באירוע במחיר נוח יותר. חשוב לשים לב שאירוע צהרים פחות מתאים למי שרוצה מסיבת חתונה של ממש.

לסיום, נספר שאין כמו התרשמות ממראה עיניים. לפני שבוחרים גן או אולם, לפני שסוגרים על תפריט ועל תוספות, חשוב להגיע ולהתרשם, לשוחח עם מנהל האירועים ואפילו לאסוף המלצות. זוהי הדרך הנכונה לאירוע הנכון עבורכם ולחתונה שתישאר בלבכם לנצח.

 

חזרה לראש העמוד