המלצות והסברים על האתר

  מומלץ לצפות באתר בדפדפן google chrome.

  גלריות תמונות של מוצרים - ניתן למצוא בכל סוף דף תוכן.

  להזמנת מוצר היכנסו לטפסי ההזמנה (בעמוד הראשי למטה)

  צרו עמנו קשר בטופס פנייה מהירה או בצור קשר

פתח להסבר על האתר

כיתבו לנו בוואצאפ 0502-74-74-72

  This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

איך שלא תנסו להתחמק בכל דרך שלא תהיה בלונים לחתונה פשוט עושים את זה. כמעט באופן אוטומטי כאשר אנו רואים בלונים בכלל ובלונים לחתונה בפרט אנו מיד מרגישים אחרת, תחושת שמחה ועליצות כובשת אותנו באופן מיידי.

מבוגרים נערים וטף כולם כאחד אוהבים בלונים, ההרגשה שבלונים נותנת אינה משאירה מקום לדברים אחרים מלבד שמחה ואושר. בלונים לחתונה אם כן הם הדרך ליצור מצד אחד מראה מרשים לאירוע שלנו ומצד שני ליצור מצב רוח מרומם שיגרום לכולם ליהנות יותר.

 

בלונים לחתונה הם לא בלונים לבר מצווה

כמו כל דבר אחר גם בלונים לחתונה צריך לבחור בהתאמה, לא כל בלון מתאים ובטח שלא כל צבע. גם העיצוב עצמו צריך להיות מחושב ומתוכנן בהתאמה. את ההתאמה המלאה עושים יחד עם אומן הבלונים, התכנון כולל את בחירת הצורות של הבלונים, את הצבעים השולטים ומה בעצם נדרש ומה יהיה במהלך הערב. לאומן בלונים לחתונה יש מגוון פתרונות שעליכם לשקול ולקחת בחשבון, פתרונות אלו מטרתן ליצור רושם ואסתטיקה לאולם. בין הפתרונות כלולים עמדת בלונים שמשתלבת באירוע עצמו ומחלקים בלונים למשתתפים חלקם מוכנים מראש כגון כתרים וצמידים וחלקם מיוצרים בזמן אמת בעת האירוע. מומלץ לרוב החתונות לבחור בלונים בצבעי לבן, ורוד ואדום אלו הם צבעים מרשימים נותנים ארשת הוד והדר לאירוע שלכם.

 

עיצוב הכניסה לאולם עם בלונים לחתונה

ישנם כמה פרטים שתמיד זוכרים מהאירוע, ראשית האוכל, שמלת הכלה והכניסה לאולם. באולמות שיש צורך להמתין עד פתיחת הדלתות לרוב נהנים מבר בכניסה, על מנת לשפר וליצר מראה מיוחד ומרשים יוצרים מבלונים לחתונה שער כניסה מפואר, דמויות בגודל אמיתי של חתן וכלה ואפילו עוגת חתונה מושלמת. בלונים לחתונה מאפשרים לנו להביא את הדמיון למציאות. כמעט כל פנטזיה ניתן להמירה לבלונים. כך גם לגבי עיצוב האולם כולו ובמיוחד השולחנות של האורחים, רעיונות נפוצים הם יצירת אגרטל מבלונים לחתונה ולשים בו פרחים מבלונים. את בחירת החברה שתתן לכם שירותי בלונים לחתונה חשוב לבחור לפי המלצות, ההמלצות חשובות מאוד וצריכות לכלול את היחס של הבלונאי לאורחים, עד כמה היה זריז ביצור הפריטים ובאיזה איכות הבלונים שהוא משתמש בהם. ככל שתבחרו אומן בלונים טוב יותר ומקצועי יותר כך מובטחת הנאה גדולה יותר לאורחים שלכם.

ישנם חתנים וכלות שאוהבים לעצב את האולם בבלונים מיוחדים לחתונה, לא חסר עיצובים כאלו ואחרים של עיצובים שונים, לפיכך ובהתאם לזאת ניתן לראות עיצובים מרשימים מאוד לחתונות, ישנם עיצובים לתוך האולם ולמקומות אחרים באירוע כמו בבר המשקאות לדוגמה בובות חתן וכלה שיעמדו על הבר ויהיו מרשימים מאוד בכניסה לכל מי שנכנס לאירוע, רבים מבין המתחתנים אוהבים להזמין את העיצובים השונים לחתונה ולא רק את כתרי הבלונים לחתונה, זה מרשים יותר ומפואר, אז שיהיה במזל טוב ואירוע מוצלח.

חזרה לראש העמוד