המלצות והסברים על האתר

  מומלץ לצפות באתר בדפדפן google chrome.

  גלריות תמונות של מוצרים - ניתן למצוא בכל סוף דף תוכן.

  להזמנת מוצר היכנסו לטפסי ההזמנה (בעמוד הראשי למטה)

  צרו עמנו קשר בטופס פנייה מהירה או בצור קשר

פתח להסבר על האתר

כיתבו לנו בוואצאפ 0502-74-74-72

  This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

נשים וגברים בישראל אוהבים להתהדר עם תכשיטי זהב מעוצבים ונוצצים. בבחירת התכשיט ניתן להוזיל עלויות במידה ורוכשים טבעות, שרשראות, עגילים וצמידים מצופים בזהב וכדאי לדעת כי יש גם חיקויים רבים של זהב. המראה דומה ומזכיר את תכשיטי הזהב היוקרתיים אך תכשיט זהב 14 קראט מעניק תחושה ייחודית, סטייל, תענוג וכמובן שומר על ערכו. יש הרוכשים זהב לשם השקעה אך מרבית הישראלים, ובמיוחד נשים, אוהבים לענוד תכשיטי זהב לשם הסטייל והמראה המרשים והיוקרתי.

 לא כל הנוצץ זהב

בשנים האחרונות ניתן לראות בחנויות רבות תכשיטי זהב כמו טבעות, שרשראות וצמידים שנמכרים עם 9 קראט זהב ולכן מחירם זול יותר. כמו כן, ניתן למצוא תכשיטים רבים המוגדרים כתכשיטי זהב אך הם למעשה חיקויים או תכשיטים עם ציפוי זהב בלבד. יש לציין כי תכשיטים אלה אינם עמידים כמו תכשיטי זהב מקוריים ואיכותיים, הציפוי מתקלף עם השנים וחשוב לדעת כי הגוון נוטה להשתנות תוך כמה שנים בגלל הזהב מאיכות ירודה המעורבב עם חומרים כמו פליז.

אישה שווה זהב

לכל אישה מגיע לקבל או לרכוש תכשיטי זהב איכותיים ומעוצבים. לזהב יש ערך כספי וניתן לסחור בו, חשוב לדעת כי יש רבים המשקיעים בזהב מאחר וערכו רק עולה עם השנים. כמו כן, זהב לעומת מתכות אחרות מהן מייצרים תכשיטים אינו מאבד מערכו, אינו מחליד ושומר על הבוהק המרשים שמאפיין תכשיטי זהב 14 קראט ומעלה.

סטייל ותענוג

כל אחד ואחת העונדים טבעות זהב או כל תכשיט זהב אחר מ- 14 קראט ומעלה מכירים את התענוג הצרוף לכך. תכשיטי זהב מעניקים יוקרה וסטייל מיוחד שאין שני לו. תכשיטי זהב נראים נהדר גם אחרי שנים רבות והם מתאימים ליום ולערב. אין כמו מראה של אישה עם שמלת ערב מעוצבת שעונדת טבעות ותכשיטי זהב איכותיים, עם קראט גבוה, ולא חיקויים זולים או תכשיטים מצופי זהב.

זהב אצילי

תכשיטי זהב עם 14 קראט מעניקים תחושה אצילית מענגת וייחודית. מאז ומעולם הזהב נחשב למתכת שובה לב ואם בעבר רק אנשי האצולה והמלוכה יכלו להרשות להם תכשיט זהב הרי כיום המחיר שווה לכל כיס. חשוב לזכור כי רכישת תכשיטי זהב איכותיים, עם 14 קראט לפחות, שומרים על ערכם לאורך השנים וניתן להוריש אותם לילדים. לכן, מומלץ לבדוק היטב את התכשיט לפני רכישתו, לקנות רק בחנות מומלצת, וכדאי להימנע מתכשיטים עם ציפוי זהב ומתכשיטים שהינם חיקויים זולים וירודים באיכותם.

חזרה לראש העמוד